background

CNC KESİM

Maliyet Avantajı

Aynı plaka sac üzerinden birbirinden farklı parçalar işlenebilir. Fire oranı minimum seviyeye indirilir. İşlenecek parçaların uygun olması durumunda ortak yüzeyler beraber kesilerek maliyet azaltılabilir.

Kalite Avantajı

Neredeyse çapaksız bir kesim sağlanır ve ısı deformasyonu minimum seviyedir. Sac kalınlığının 1,5 katı çapındaki delikler işlenebilir.

Zaman Avantajı

Fiyatlandırma ve kesim işi kısa sürede yapılarak bir adım önde olmanız sağlanır.

img

Plazma ve O2 Kesimde En İyisi

img

CNC PLASMA ve O2 KESİM

Firmamız, CNC Plazma kesim makinası ile Paslanmaz Çelik, Alüminyum Sac, Siyah Sac, Galvanizli Sac ve diğer demir çeşitleri ürünlerinin plazma ve oksijen kesim işlerini yapmaktadır.

Plazma ile 6 mm’den 30 mm kalınlığa, oksijen ile 30 mm den 200 mm kalınlığa, 3000 mm genişliğe 12 mt uzunluğa kadar sac kesimlerini gerçekleştiriyoruz.

Kullanmış olduğumuz plazma makinamızdaki, Otomatik Torç Yükseklik Kontrolü sayesinde, plazma kesimlerde rastlanan açılı kesim sorunu en aza inmektedir.

Bize Ulaşın
img

OKSİJEN KESİM NEDİR?

CNC oksijen kesim, günümüzde kullanılan kesim türlerinden bir tanesidir. Pek çok türde malzemenin kesilmesinde son derece rahat bir şekilde kullanılabilen CNC oksijen kesim diğer kesim türlerine göre çeşitli üstün yönlere de sahiptir. Plazma kesim ile kesilebilen maddelerden çok daha kalın maddeleri kolaylıkla kesebilen CNC oksijen kesim yöntemi, sanayi de pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Dünya genelinde en yaygın kullanılan kesim işlemlerinden bir tanesi olan CNC oksijenli kesim ile çeliğin rahatlıkla kesilmesini ve istediğiniz şekle bürünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle inşaat sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alan CNC oksijen kesim, metalin içinde yer aldığı diğer sektörlerde de sık sık tercih edilmektedir.

PLAZMA KESİM NEDİR?

Plazma kesim, elektrik iletkenliği yüksek bir madde sayesinde sıcak ve hızlandırılmış plazmanın kesim işlemi yapılacak yüzeye uygulanmasıdır. Bu kesim tekniği ile alüminyum, çelik, sac, bakır gibi malzemeler çok keskin ve pürüzsüz bir şekilde kesilebilmektedir. Plazma kesim cihazları, yüksek hızlı ve hassas kesimi ve düşük işletme maliyeti sayesinde büyük sanayi firmalarından hobi atölyelerine kadar sanayinin birçok alanında kendine yer bulmuştur. Paslanmaz çelik saclar, paslanmaz çelikler, alüminyum ve alüminyum alaşımları gibi malzemelerde oldukça üstün bir kesim sağlamaktadır. Sanayinin birçok alanında tercih edilmiş ve oldukça geniş ve kaliteli hizmet prensipleriyle çalışmalar yapılmıştır. Günümüzde en çok tercih edilen kesim yöntemlerinden biridir.

banner
×
×