background

HAKKIMIZDA

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında çıtasını sürekli yükseltme hedefinde olan Hi -Tech Raspa Boya A.Ş. üretkenliği, dinamizmi, özgün fikirleri ile bugün olduğu gibi gelecekte de sektöründe prestijini koruyarak sürekli gelişmeyi vizyonu belirlemiştir.

Misyon

Sektöründe öncü olma hedefi ile hareket eden Hi-Tech Raspa Boya A.Ş müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak hizmet verdiği firmalara maksimum verimliliği sunmayı ilke ve misyonu edinmiştir.

Hİ-TECH

Hi-Tech; 1990 yılında, 2.5 dönüm kapalı, 4 dönüm açık bir inşa alanına, toplamda 6.5 dönüm arazi üzerine saç kesim ile sanayide inşa edilen çelik konstrüksiyonların montaj öncesi koruma boyalarını ve kesim işlemlerini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Piyasa talepleri doğrultusunda ve kendi bünyemizde kullanılmak üzere günlük ortalama 7,000 m2 raspa, boya işlemi ve saç kalınlığına bağlı olarak 3,000 m2 saç kesim makinesi kapasitesiyle çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Kurulduğumuz 1990 yılı içerisinde dikişsiz çelik boru ve aksamlarını ithal edip sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirmeye de başlayan Hi-Tech, sektörde hızlıca yükselmeye başlamıştır. Hi-Tech, 1990 senesinde kendi bünyesine kattığı uzman kadrosuyla “Gemi İnşa Hizmeti” de vermeye başlamıştır. Sektörde hızlıca yükselen Hi-Tech, günümüzde 100’den fazla gemiyi inşa etmiş, inşa sürecinde sahibi olduğu raspa boya fabrikası ve stoklu boruları sayesinde sektöründe öncü olmayı başarmıştır.

Hi-Tech, 2020 yılından itibaren başladığı gemi sacı, Hollanda profili, levha sac, galvanizli sac, baklavalı sac, kösebent çeşitleri, lama çeşitleri, NPU – NPI profilleri, H profilleri ve hammaddeleri hem yurt içinden hem de yurt dışından ithal etme hizmetine güçlenerek devam etmektedir. Ülkemizdeki deniz sanayicilerine kaliteden ödün vermeyen müşteri odaklı satış hizmet politikasıyla yılda +17 bin ton sac sağlayarak sektörde adını bu alanda da duyurmayı başarmıştır.


Rekabet ortamında kendisini yenilemeyi ilke edinmiş olan Hi-Tech; her işi konusunda uzman kadrosu ile başararak yeni projelerine aynı temel anlayış ile devam etmektedir. Kurulduğu günden beri yenilikçi projelere imza atan Hi-Tech, müşteri memnuniyetini maksimize etmek amacıyla yüksek kalitedeki üretim ve hizmet anlayışını daha hızlı ve daha az maliyetle gerçeğe dönüştürmeyi ana hedeflerinden biri olarak konumlandırmıştır.


Bir diğer hedeflerimizden biri ise tecrübeli ve bilinçli ekibimiz ile bulunduğumuz her alanda Türkiye ve Dünya standartlarına uygun kaliteli çalışmalara imza atmaktır.

blog image
×
×